Каталог товарів

Ступінь стиснення, об'єм та R/S двигуна

Калькулятор розрахунку ступені стиснення, об'єму та R/S двигуна
Вихідні данні
Хід поршня
-
Довжина шатуна
-
мм
Діаметр циліндра
-
Об'єм камери в поршні
-
Недохід поршня
-
Об'єм камери в ГБЦ
-
Прокладка
-
Кількість циліндрів
-
Результати
Об'єм двигуна
-
Ступінь стиснення
-
R/S
-
Об'єм двигуна визначається як сумарний об'єм всіх циліндрів, або як об'єм одного циліндра, помножений на їх кількість. Об'єм одного циліндра визначається в момент, коли поршень опущений до упору, у нижню точку (нижню мертву точку нмт). Об'єм двигуна може бути виражений у кубічних сантиметрах або літрах (літраж автомобіля).
Формула розрахунку об'єму двигуна:
V=пr2hХ/1000, де Vдвиг = число ПІ, помножене на квадрат радіуса R (діаметр поршня), помножене на висоту робочого ходу H і помножене на кількість циліндрів двигуна X.

Ступінь стиснення двигуна це відношення повного об'єму циліндра до об'єму камери згоряння.
Формула розрахунку ступеня стиснення двигуна:
e = (Vh + Vc) / Vc, де e-ступінь стиснення двигуна, Vh-об'єм ходу поршня см3, Vc-об'єм камери згоряння см3

"R/s" двигуна- це відношення довжини шатуна до діаметра кривошипа (хід поршня) - показник, необхідний для встановлення точних параметрів двигуна. Позначається як "R/S", де "R" - довжина шатуна, а "S" - хід поршня. Співвідношення обчислюється як відношення R до S.

Швидко виконати ці математичні операції можна за допомогою нашої онлайн-програми. Для цього необхідно у відповідні поля ввести вихідні значення та натиснути кнопку "Розрахувати".
На цій сторінці представлений найпростіший онлайн калькулятор розрахунку ступеня стиснення двигуна внутрішнього згоряння (ДВЗ) в залежності від об'єму, ходу поршня та об'єму камери згоряння. За допомогою цієї програми ви в один клік зможете розрахувати об'єм, ступінь стиснення та R/S двигуна.