Каталог товарів

Alfa Romeo

Категорії
Alfa Romeo Brera
Alfa Romeo Brera

Відноситься до європейського розмірного класу С. Модель з'явилася в 2005 році. У 2008 році був проведений легкий рестайлінг: незначно змінився екстер'єр, салон моделі став більш спортивним, була випущена обмежена серія TI, що відрізняється елементами інтер'єру та екстер'єру.

Alfa Romeo 159/159 Sportwagonv
Alfa Romeo 159/159 Sportwagonv

Відноситься до європейського розмірного класу D. Модель з кузовом седан з'явилася в 2005 році, з кузовом універсал (Sportwagon) — в 2006 році. У 2008 році обидва кузова зазнали незначного рестайлінгу.

Alfa Romeo 8C Competizione/8C Spider
Alfa Romeo 8C Competizione/8C Spider

Модель з кузовом купе (Competizione) була представлена в 2006 році, виконання з м'яким складним верхом (Spider) — на Женевському автосалоні в 2008 році. Планується виготовити близько тисячі таких автомобілів — по 500 з кожним кузовом. Квота для Росії становить 9 машин.

Alfa Romeo GT
Alfa Romeo GT

Вперше модель була представлена в 2003 році. З тих пір частково змінилася лінійка силових агрегатів. GT не піддавалася рестайлінгу або інших оновлень. У поточному році малим тиражем була випущена спеціальна серія Blackline III, що відрізняється оригінальним салоном і елементами інтер'єру.

Alfa Romeo Spider
Alfa Romeo Spider

Відноситься до європейського розмірного класу С. Модель з'явилася в 2006 році. У 2008 році був проведений легкий рестайлінг: незначно змінився екстер'єр, салон моделі отримав більш спортивний вигляд. Випущена обмежена серія Mille Miglia, що відрізняється елементами інтер'єру та екстер'єру.

Alfa Romeo 147
Alfa Romeo 147

Відноситься до європейського розмірного класу С. Перше і єдине на сьогоднішній день покоління було представлено в 2003 році. У 2006 році модель піддалася модернізації: конструктори замінили частину силових агрегатів, змінили зовнішній вигляд. У минулому році малими тиражами були випущені відразу кілька спеціальних серій, що відрізняються оформленням салону і деякими елементами екстер'єру.

Alfa Romeo Mi.To
Alfa Romeo Mi.To

Відноситься до європейського розмірного класу Ст. Модель була представлена на Женевському автомобільному салоні в 2008 році. Mi.To є першим автомобілем марки в цьому класі.