Каталог товарів

Subaru

Категорії
Subaru Tribeca
Subaru Tribeca

Належить до класу середньорозмірних кросоверів. Спочатку модель призначалася лише для північноамериканського ринку та була представлена ​​на виставці у Детройті у 2005 році. У Європі Tribeca почала продаватися восени 2006 року. Європейська версія відрізняється від північноамериканської. У тому ж році на Московському Міжнародному автомобільному салоні було представлено Tribeca, адаптовану для російського ринку. У 2007 році з'явився новий бензиновий опозитний двигун об'ємом 3,6 л. 2008 року єдина модифікація змін не зазнала.

Subaru Forester
Subaru Forester

Належить до класу компактних кросоверів. Модель з'явилася 1997 року. У 2008 році було представлено нове покоління, повністю оновлено лінійку силових агрегатів.

Subaru Оutback
Subaru Оutback

Належить до європейського розмірного класу С. Дебют моделі відбувся у 1997 році. Outback є версією моделі Legacy в кузові універсал, адаптовану для руху по бездоріжжю: збільшений дорожній просвіт, автомобіль оснащений пластиковим обважуванням. У 2003 році було представлено повністю оновлену версію Outback. У 2007 році модель зазнала рестайлінгу.

Subaru Legacy
Subaru Legacy

Належить до європейського розмірного класу С. Модель з'явилася 1989 року. У 2004 році було представлено спортивну версію з 3-літровим двигуном. 2005 року з'явилася модифікація 3.0R spec.B. У 2008 році на Міжнародному автосалоні в Женеві було представлено версію Legacy з 2-літровим опозитним дизельним двигуном.

Subaru Justy
Subaru Justy

Належить до європейського розмірного класу B. Дебют моделі відбувся у 2007 році. Модель продається на північноамериканському, європейському, азіатському ринках, у тому числі й у Японії. До Росії офіційно не постачається.

Subaru Impreza
Subaru Impreza

Модель відноситься до європейського розмірного класу С. Останній рестайлінг проводився у 2007 році.