Каталог товарів

Volkswagen

Категорії
Volkswagen Touran
Volkswagen Touran

Автомобіль представляє собою середньорозмірний вен. Модель була вперше показана в 2003 році. У 2007 році проведено рестайлінг і представлена модель CrossTouran. У 2008 році лінійка модифікацій не змінювалася.

Volkswagen Touareg
Volkswagen Touareg

Відноситься до автомобілів з підвищеними властивостями на бездоріжжі. Вперше представлений в 2002 році. У 2007 році був проведений рестайлінг, лінійка моторів поповнилася двигуном V8 FSI. Обоновление 2007 року не торкнулося ні платформи, ні агрегатної частини. У 2008 році показаний новий варіант екстер'єру (R-line).

Volkswagen Tiguan
Volkswagen Tiguan

Належить до класу компактних кросоверів. Модель вперше була представлена в 2007 році у Франкфурті і стала першим кросовером в історії марки. У 2008 році лінійка модифікацій не змінювалася.

Volkswagen Sharan
Volkswagen Sharan

Являє собою мінівен. Перше покоління моделі було представлено в 1995 році. Друге покоління показано в 2000 році. У 2004 році проведено рестайлінг. В 2008 році з'явилася модифікація Sharan BlueMotion.

Volkswagen Multivan
Volkswagen Multivan

Являє собою міні-вен. Перше покоління Multivan показано в 1996 році. Сучасне покоління представлено в 2003 році. За час випуску частково змінилася лінійка силових агрегатів. У 2008 році модифікації не змінювалися.

Volkswagen Caddy
Volkswagen Caddy

Автомобіль представляє собою компактний MPV. Модель вперше представлена в 2000 році. За час випуску частково змінилася лінійка силових агрегатів. На Caddy останнього покоління з'явилася коробка передач з двома зчепленнями — автоматична типу DCT. У 2008 році останнє покоління не змінювалося.

Volkswagen Scirocco
Volkswagen Scirocco

Вперше представлений у 2008 році на автосалоні у Женеві. Прем'єрі серійної моделі передувала демонстрація концепт-кара. Автомобіль сконструйований на платформі та агрегатній базі моделі Golf п'ятого покоління. Фактично Scirocco є моделлю Golf, тільки з кузовом хетчбек, що позиціонує виробник як купе.

Volkswagen Phaeton
Volkswagen Phaeton

Належить до європейського розмірного класу F. Модель вперше представлена ​​у 2002 році. У 2008 році в Парижі було показано рестайлінговий Volkswagen Phaeton. Автомобіль спроектований та виробляється на платформі та агрегатній базі моделі Audi A8.

Volkswagen Passat
Volkswagen Passat

Належить до європейського розмірного класу D. Вперше представлений у 1973 році. Сучасне покоління з'явилося у 2005 році.

Volkswagen Jetta
Volkswagen Jetta

Належить до європейського розмірного класу C. Модель, що є Golf п'ятого покоління з кузовом седан, дебютувала в 2005 році. У 2008 році лінійка модифікацій змін не зазнала.

Volkswagen Golf
Volkswagen Golf

Належить до європейського розмірного класу С. Випуск розпочався 1974 року. 2007 року дебютувала модель CrossGolf зі збільшеним дорожнім просвітом. Останнє шосте покоління показано на автосалоні в Парижі 2008 року.

Volkswagen Eos
Volkswagen Eos

Автомобіль уперше був представлений у 2005 році. У 2008 році лінійка двигунів поповнена двигуном 1.4 TSI. Модель сконструйована на платформі та агрегатній базі моделі Golf п'ятого покоління. Під час випуску частково змінилася лінійка силових агрегатів.

Volkswagen Polo
Volkswagen Polo

Належить до європейського розмірного класу B. Вперше представлений у 1975 році, останнє покоління – у 2005 році. У 2008 році проведено рестайлінг. Версія CrossPolo відрізняється пластиковим обважуванням та збільшеним кліренсом.

Volkswagen New Beetle
Volkswagen New Beetle

Належить до європейського розмірного класу B. Виробництво моделі New Beetle почалося в 1998 році, в 2002 році з'явилася версія з кузовом кабріолет. 2008 року не змінювалася.

Volkswagen Fox
Volkswagen Fox

Належить до європейського розмірного класу B. Автомобіль був уперше представлений у 2005 році. У 2008 році до лінійки модифікацій змін не вносилося. Автомобілі, що постачаються на європейський ринок, виготовляються у Бразилії.