Каталог товарів

Great Wall

Категорії
Grеаt Wаll Winglе
Grеаt Wаll Winglе

Належить до класу автомобілів з підвищеними властивостями на бездоріжжі. Модель поставлена ​​на конвеєр у 2007 році. Вона спроектована на агрегатній платформі автомобіля підвищеної прохідності Ноwеr та є самостійною розробкою фахівців концерну. На російському ринку машина з'явилася у 2008 році.

Grеаt Wаll Sаilоr
Grеаt Wаll Sаilоr

Належить до класу автомобілів з підвищеними властивостями на бездоріжжі. Модель випускається із 1995 року. Вона створена на основі пікапа Isuzu ТF, а за силовим агрегатом ідентична позашляховику Grеаt Wаll SUV G5. На російському ринку з'явилася 2006 року.

Grеаt Wаll SUV G5
Grеаt Wаll SUV G5

Належить до класу автомобілів з підвищеними властивостями на бездоріжжі. Модель розроблена в 2004 році на основі конструкції автомобіля підвищеної прохідності Тоуота 4Runner. 2006 року вона з'явилася на російському ринку.

Great Wall Hоvеr
Great Wall Hоvеr

Належить до класу автомобілів з підвищеними властивостями на бездоріжжі. Модель розроблена в 2004 році на основі всешляховика Isuzu Ахіом. 2006 року вона з'явилася на російському ринку.

Great Wall GWPеri
Great Wall GWPеri

Автомобіль відноситься до європейського розмірного класу А. Прем'єра машини відбулася в 2008 році, в середині того ж року автомобіль з'явився на російському ринку. У серпні 2008 року на Московському міжнародному автосалоні відвідувачам була представлена ​​повнопривідна версія SituSUV, створена на базі GWРеri.