Каталог товарів

Chrysler

Категорії
Chrysler Sebring
Chrysler Sebring

Відноситься до європейського розмірного класу D. Друге і останнє на сьогоднішній день покоління Sebring дебютувало в США влітку 2006 році. Спочатку з'явився седан, через півроку — Sebring з кузовом кабріолет (складаний м'який верх) і купе-кабріолет (складаний жорсткий верх).

Chrysler PT Cruiser
Chrysler PT Cruiser

Відноситься до європейського розмірного класу С. Початок виробництва — 2000 рік. За весь час випуску модель один раз піддалася рестайлінгу.

Chrysler Grand Voyager
Chrysler Grand Voyager

Відноситься до міні-вэнам. Grand Voyager був розроблений головним чином для європейського та деяких інших ринків збуту за межами Північної Америки. Зовні, так і конструктивно автомобілі мало чим відрізняються від моделей Town and Country і Dodge Grand Caravan. Останнє 5-е покоління цих машин дебютувало в Європі восени 2007 р.

Chrysler 300C Touring
Chrysler 300C Touring

Відноситься до європейського розмірного класу F. Сімейство автомобілів з кузовом універсал розроблено для поставок за межі Північної Америки. Шасі і силовим агрегатам універсал повністю уніфікований з седанами 300/300С. На російському ринку продається з 2008 р.

Chrysler 300/300C
Chrysler 300/300C

Відноситься до європейського розмірного класу F. Останнє покоління дебютувало навесні 2003 року, в 2007 році на виставці у Франкфурті була представлена рестайлінгова версія моделі. За час випуску змінилася лінійка силових агрегатів.