Каталог товарів

Mitsubishi

Категорії
Mitsubishi Pajero Sport
Mitsubishi Pajero Sport

Належить до класу автомобілів з підвищеними властивостями на бездоріжжі. Останнє покоління моделі з'явилося у 2008 році, було представлено на Московській Міжнародній автомобільній виставці, що відбулася наприкінці серпня – на початку вересня 2008 року.

Mitsubishi Pajero 3D/Pajero 5D
Mitsubishi Pajero 3D/Pajero 5D

Належить до класу автомобілів з підвищеними властивостями на бездоріжжі. Дебют моделі відбувся 1981 року. У країнах Північної Америки, Латинської Америки та Іспанії продається під назвою Montero. Останнє покоління було представлено у 2006 році на автомобільній виставці у Парижі. Дебют у Європі відбувся у березні 2007 року.

Mitsubishi Outlander XL
Mitsubishi Outlander XL

Належить до класу компактних кросоверів. Дебют моделі відбувся у 2001 році. На японському ринку модель продається під ім'ям Airtrec, на європейському – під ім'ям Outlander, на російському – під ім'ям Outlander XL. У Росію офіційно поставляються версії лише з 5-місним виконанням та бензиновими моторами. Модифікації із дизельними двигунами офіційно не поставляються. Останнє оновлення моделі пройшло у 2008 році.

Mitsubishi Lanser X/Evolution
Mitsubishi Lanser X/Evolution

Належить до європейського розмірного класу С. Lanser X Evoluation є спортивним автомобілем. Модифікації з кузовом хетчбек та версія Ralliart були представлені у 2008 році на автомобільній виставці у Парижі.

Mitsubishi L200
Mitsubishi L200

Належить до класу пікапів. У Росії офіційно пропонують лише версію з подвійною кабіною.

Mitsubishi i
Mitsubishi i

Модель відноситься до європейського розмірного класу А. Дебют моделі відбувся у 2006 році. З 2007 року її почали експортувати до Англії.

Mitsubishi Grandis
Mitsubishi Grandis

Належить до класу міні-венів. Дебют моделі відбувся 1997 року в Токіо. 1998 року вона була представлена ​​на європейському ринку. Останнє оновлення моделі було у 2003 році. У 2005 році з'явилася модифікація з дизельним двигуном.

Mitsubishi Galant
Mitsubishi Galant

Належить до європейського розмірного класу Е. Дебют моделі відбувся у 1996 році. 2008 року з'явилося нове покоління. На російському ринку автомобіль пропонується лише з бензиновим 2,4-літровим двигуном.