Каталог товарів

Toyota

Категорії
Toyota Urban Cruiser
Toyota Urban Cruiser

Належить до компактних кросоверів. Дебют моделі відбувся у жовтні 2008 року на автомобільній виставці у Парижі.

Toyota RAV4
Toyota RAV4

Належить до класу компактних кросоверів. Дебют моделі відбувся у 1994 році на автомобільній виставці у Женеві.

Toyota Prius
Toyota Prius

Відноситься до європейського розмірного класу D. Як силовий агрегат на автомобілі використовується двигун внутрішнього згоряння та електромотор. Дебют моделі відбувся 1997 року. До 2000 року вона продавалася лише на японському ринку. Починаючи з 2000 року, продажі почалися на європейському та американських ринках. Останнє оновлення моделі було проведено у 2004 році.

Toyota Land Cruiser Prado
Toyota Land Cruiser Prado

Належить до автомобілів підвищеної прохідності.

Toyota Land Cruiser 200
Toyota Land Cruiser 200

Належить до класу автомобілів з підвищеними властивостями на бездоріжжі. У грудні 2007 року представлено модифікацію з дизельним 4,5-літровим двигуном. На європейському ринку модель називається Land Cruiser V8.

Toyota Corolla Verso
Toyota Corolla Verso

Належить до класу середньорозмірних венів. Дебют моделі відбувся у 2007 році.

Toyota Yaris
Toyota Yaris

Належить до європейського розмірного класу B. Дебют моделі відбувся у 1998 році. 2005 року було представлено сучасне покоління моделі. Під час випуску оновилася лінійка силових агрегатів.

Toyota iQ
Toyota iQ

Належить до європейського розмірного класу А. Концепт-кар, що передував серійній машині, був представлений у 2007 році. Продаж серійної моделі почався з березня 2008 року. У 2009 році виробник обіцяє розпочати виробництво модифікації з бензиновим 1,33-літровим двигуном та 6-ступінчастою механічною коробкою передач.

Toyota Corolla
Toyota Corolla

Належить до європейського розмірного класу С. Дебют моделі відбувся у 1966 році. Сучасне покоління представлене у 2007 році та випускається тільки з одним кузовом. Під час випуску моделі неодноразово змінювалася лінійка силових агрегатів. Раніше пропонувалися навіть повнопривідні моделі.

Toyota Camry
Toyota Camry

Належить до європейського розмірного класу Е. Сучасне покоління моделі було представлене у 2006 році. На російському ринку Camry є не лише лідером у своєму класі, а й взагалі однією з найпопулярніших моделей. Автомобілі, призначені для реалізації в Росії, виробляються на заводі Toyota під Санкт-Петербургом.

Toyota Aygo
Toyota Aygo

Належить до європейського розмірного класу A. Дебют моделі відбувся у 2005 році на автомобільній виставці в Женеві. Вона уніфікована по платформі та агрегатній частині з моделями Peugeot 107 та Citroеn C1. Всі три моделі виробляються на одному підприємстві та відрізняються лише дизайном кузова та інтер'єром.

Toyota Avensis
Toyota Avensis

Належить до європейського розмірного класу D. Дебют моделі відбувся у 1997 році. Сучасне покоління представлено у 2008 році на автомобільній виставці у Парижі.

Toyota Auris
Toyota Auris

Належить до європейського розмірного класу С. Дебют моделі відбувся у 2007 році. Вона побудована на базі Toyota Corola і відрізняється від неї лише типом кузова.