Каталог товарів

Hyundai

Категорії
Hyundai Verna/Accent
Hyundai Verna/Accent

Належить до європейського розмірного класу B. На російському ринку друге покоління Accent представлене під назвою Verna. На північноамериканському ринку доступна лише одна модифікація – з бензиновим двигуном 1,6 л. На європейському ринку продаються усі модифікації.

Hyundai Tucson
Hyundai Tucson

Належить до класу компактних кросоверів. Дебют моделі відбувся у 2004 році у Чикаго, що не випадково, оскільки модель назвали на честь міста у штаті Арізона. Останнє оновлення пройшло у 2006 році. Модифікація з двигуном 2.7 V6 та приводом на передні колеса доступна лише на північноамериканському ринку.

Hyundai Sonata NF
Hyundai Sonata NF

Належить до європейського розмірного класу D. Дебют першого покоління моделі відбувся у 1988 році. Друге покоління моделі, оновлену версію якого було показано в 2008 році на автомобільній виставці в Женеві, продається на російському ринку під ім'ям Sonata NF.

Hyundai Sonata
Hyundai Sonata

Модель відноситься до європейського розмірного класу D. Дебют моделі відбувся у 1988 році. Автомобілі, що пропонуються російськими дилерами, виробляються на таганрозькому підприємстві ТагАЗ.

Hyundai Santa Fe Classic
Hyundai Santa Fe Classic

Належить до класу компактних кросоверів. Дебют першого покоління моделі відбувся у 2001 році. Автомобілі, що пропонуються російськими дилерами, виробляються на таганрозькому підприємстві ТагАЗ.

Hyundai Santa Fe
Hyundai Santa Fe

Належить до середньорозмірних кросоверів. Дебют моделі відбувся у 2001 році. 2006 року на автомобільній виставці в Детройті було представлено нове покоління Santa Fe. Модифікація з 3,3-літровим бензиновим двигуном продається лише на північноамериканському ринку. У Росію поставляються модифікації з повним приводом.

Hyundai Matrix
Hyundai Matrix

Належить до класу компактних венів. Дебют моделі відбувся у 2002 році. У 2008 році на автомобільній виставці в Женеві було представлено оновлену версію Matrix.

Hyundai ix55
Hyundai ix55

Належить до класу повнорозмірних кросоверів. Дебют моделі відбувся у 2007 році у Детройті. На американському ринку представлена ​​під назвою Veracruz. Модель під назвою ix55 була показана на Московському міжнародному автомобільному салоні в серпні 2008 року. В Америці пропонується модифікація із приводом на передні колеса.

Hyundai i30
Hyundai i30

Належить до європейського розмірного класу C. Модель спроектована на базі Kia c'eed. Дебют i30 відбувся у 2007 році на автомобільній виставці у Женеві.

Hyundai i20
Hyundai i20

Належить до європейського розмірного класу В. Дебют відбувся на автомобільній виставці у 2008 році в Парижі. Спочатку буде пропонуватися в 5-дверному кузові хетчбек, з січня 2009 з'явиться спортивна версія з 3-дверним хетчбек.

Hyundai i10
Hyundai i10

Належить до європейського розмірного класу A. Презентація серійного зразка, спроектованого на платформі та агрегатній базі Kia Picanto, відбулася на Женевському автомобільному салоні.

Hyundai Grandeur
Hyundai Grandeur

Належить до європейського розмірного класу E. Дебют відбувся у 2005 році. На російському ринку модель пропонується з 2,7- та 3,3-літровими бензиновими двигунами, модифікація з двигуном 3.8 V6 для вітчизняного покупця недоступна. На північноамериканському ринку модель продається під назвою Azera.

Hyundai Getz
Hyundai Getz

Належить до європейського розмірного класу В. Дебют моделі відбувся у 2002 році на автомобільній виставці в Женеві. 2004-го було проведено рестайлінг.

Hyundai Genesis
Hyundai Genesis

Належить до європейського розмірного класу F. Дебют моделі відбувся у 2008 році на автомобільній виставці в Детройті. Російська презентація відбулася у серпні 2008 року на Московському Міжнародному автомобільному салоні. У Росії модель Genesis продається лише з бензиновим 3,8-літровим двигуном.

Hyundai Elantra xD
Hyundai Elantra xD

Належить до європейського розмірного класу С. Дебют першого покоління відбувся у 2000 році. Автомобілі, що пропонуються російськими дилерами, виробляються на таганрозькому підприємстві ТагАЗ.

Hyundai Elantra
Hyundai Elantra

Належить до європейського розмірного класу С. Дебют відбувся у 2000 році. 2003 року проведено рестайлінг. У 2007 році було представлено нове покоління моделі. Модифікація з кузовом універсал пропонується лише на північноамериканському ринку.

Hyundai Coupe
Hyundai Coupe

Дебют моделі відбувся у березні 1996 року. Сучасне покоління моделі було представлене у 2007 році. На російський ринок модифікація з бензиновим 1,6-літровим двигуном офіційно не поставляється.

Hyundai Accent
Hyundai Accent

Відноситься до європейського розмірного класу B. З 2001 Hyundai Accent почали збирати на російському підприємстві ТагАЗ. У 2002 році було проведено рестайлінг моделі.