Каталог товарів

Chevrolet

Категорії
Chevrolet TrailBlazer
Chevrolet TrailBlazer

Повнопривідні модифікації володіють підвищеними властивостями на бездоріжжі. На європейському ринку модель дебютувала у кінці 2001 року. У 2008 році для автомобіля стали доступні нові варіанти забарвлення кузова, а до обладнання додалася система hands-free Bluetooth.

Chevrolet Tahoe
Chevrolet Tahoe

Повнопривідні модифікації володіють підвищеними властивостями на бездоріжжі. Нове покоління дебютувало на початку 2006 року. У 2008 році на автомобіль стали встановлювати нову автоматичну 6-ступінчасту коробку передач. Модифікація Tahoe Hybrid оснащується гібридним силовим агрегатом, що включає бензиновий 6,2-літровий двигун V8 потужністю 248 кВт (337 к. с.), два електромотора по 60 кВт (81,8 к. с.), спеціальну планетарну коробку передач з кількома гидротрансформаторами і никельметалло-гідридну акумуляторну батарею.

Chevrolet Rezzo
Chevrolet Rezzo

Автомобіль представляє собою мікровен. Модель почала випускатися з 2001 року під назвою Tacuma. З 2005 року  автомобілі, які поставляються в Європу, носять ім'я Rezzo. У 2008 році лінійка модифікацій змін не зазнала.

Chevrolet Lanos
Chevrolet Lanos

Відноситься до європейського розмірного класу B. На російському ринку Lanos седан української збірки дебютував на початку 2006 року. На українському ринку ця ж машина з невеликими зовнішніми змінами і бензиновими двигунами, робочим об'ємом 1,5 і 1,6 л, продається під маркою ZAZ. Обидва автомобілі являють собою вдосконалену модель Daewoo Lanos.

Chevrolet Lacetti
Chevrolet Lacetti

Відноситься до європейського розмірного класу С. Автомобіль був вперше представлений в 2003 році. У 2008 році лінійка модифікацій не змінювалася. В Європі моделі Lacetti з кузовами седан/універсал відомі як Nubira.

Chevrolet Epica
Chevrolet Epica

Відноситься до європейського розмірного класу D. 2006 році замінив колишню модель — Evanda. У 2008 році на автомобіль стали встановлювати нову автоматичну 6-ступінчасту коробку передач.

Chevrolet Corvette
Chevrolet Corvette

Вперше представлений в 1953 році. Останнє покоління показано в 2004 році. Corvette 2008 модельного року пропонувався в 3-х модифікаціях: базовий C6 з кузовом купе, відкритий родстер з 6-ступінчастими механічною або автоматичною коробкою передач, а також купе у варіантах Z06 і ZR1 (новинка 2009 модельного року).

Chevrolet Captiva
Chevrolet Captiva

Відноситься до класу середньорозмірних кросоверів. Автомобіль випускається з 2006 року. Виконаний на єдиній платформі і агрегатній базі з моделлю Opel Antara. У 2008 році лінійка модифікацій не змінювалася.

Chevrolet Spark/Matiz
Chevrolet Spark/Matiz

Відноситься до європейського розмірного класу А. Модель вперше була представлена в 1998 році. У 2008 році компактний 5-дверний міський хетчбек Spark, представлений на європейських ринках як Matiz, пройшов косметичний рестайлінг, не зачепивши силові агрегати.

Chevrolet Aveo
Chevrolet Aveo

Відноситься до європейського розмірного класу B. Модель була вперше представлена в 2002 році. Chevrolet Aveo в кузові седан дебютував восени 2005 року, а оновлений хетчбек — навесні 2008. У цьому ж році з'явився модернізований 1,6-літровий двигун потужністю 107 к. с.