Каталог товарів

Lexus

Категорії
Lexus SC
Lexus SC

Дебют моделі SC, оснащеної 4-літровим бензиновим двигуном, відбувся в 1991 році. Прототип купе-кабріолета SC430 було представлено роком раніше. 2005 року в серію було запущено нове покоління моделі.

Lexus RX
Lexus RX

Модель відноситься до класу середньорозмірних кросоверів. Дебют відбувся 1998 року. У 2006 році з'явилася версія з новим 3,5-літровим двигуном, був проведений рестайлінг.

Lexus LX
Lexus LX

Модель відноситься до автомобілів підвищеної прохідності. Вона побудована на базі Toyota Land Cruiser. Перше покоління серії LX було представлено 996 року. 2007 року з'явилася модифікація з 5,7-літровим бензиновим двигуном.

Lexus LS
Lexus LS

Модель відноситься до європейського розмірного класу F. Вона була вперше представлена ​​в січні 1989 на автосалоні в Детройті, оснащена 4-літровим бензиновим двигуном. Сучасне покоління моделі з 4,6-літровим мотором та 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач, вперше застосованою на серійній моделі, було показано у січні 2006 року також на автосалоні в Детройті.

Lexus GS
Lexus GS

Модель відноситься до європейського розмірного класу Е. Вперше її представили у 2000 році. У 2005 році було показано сучасне покоління моделі, яке в 2007 році зазнало рестайлінгу. Крім того, в лінійці двигунів з'явився новий 4,6-літровий агрегат, який встановлюють з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач класичного типу.

Lexus ES
Lexus ES

Модель відноситься до європейського розмірного класу Е. Дебют моделі ES відбувся в 1989 на автомобільному салоні в Детройті. У квітні 2007 року стартував продаж ES останнього покоління. За час випуску модель змінилася лінійка силових агрегатів. Автомобіль призначений для продажу на американському ринку. По агрегатній частині та платформі він уніфікований з автомобілем Toyota Camry.

Lexus IS
Lexus IS

Модель відноситься до європейського розмірного класу D. Автомобіль Lexus IS вперше був представлений у 1998 році. 2005 року з'явилося нове покоління моделі, оновилася лінійка силових агрегатів. Спортивна версія - модель IS F - була показана в 2007 році на автосалоні в Лос-Анжелесі, продажі моделі почалися в 2008 році.