Каталог товарів

Mercedes-Benz

Категорії
Mercedes-Benz Viano
Mercedes-Benz Viano

Модель з'явилася 2003 року і до 2008 року значних змін модель не отримувала. Під час випуску оновилася лінійка силових агрегатів.

Mercedes-Benz GL-class
Mercedes-Benz GL-class

Належить до класу повнорозмірних кросоверів. На деяких модифікаціях встановлюється знижувальна передача в коробці з передавальним числом 2,93. Прем'єра сучасної моделі відбулася у січні 2006 року на Міжнародному автосалоні у Детройті. У 2008 році особливих змін не вносилося, хоча стали доступні нові опції та обладнання.

Mercedes-Benz G-class
Mercedes-Benz G-class

Належить до автомобілів підвищеної прохідності. Модель з'явилася 1979 року. Останній рестайлінг проведено у 2007 році.

Mercedes-Benz SLR-class
Mercedes-Benz SLR-class

Випускається обмеженими серіями. Перше покоління дебютувало у 1955 році. 2006 року з'явилася версія SLR 722 Edition. У 2007 році був випущений купе-кабріолет із жорстким складним дахом.

Mercedes-Benz SLK-class
Mercedes-Benz SLK-class

Належить до європейського розмірного класу С. Компактний родстер уперше побачивши світ у 1996 році. Інше покоління було представлено у 2004 році. У 2008 році проведено рейсталінг моделі. Розширено список штатного обладнання, змінено список доступних опцій.

Mercedes-Benz SL-class
Mercedes-Benz SL-class

Останнє покоління моделі з'явилось у 2008 році, оновилася лінійка силових агрегатів. Головною технічною новацією стала коробка передач з автоматичним спрацьовуванням зчеплення. Саме зчеплення – багатодискове, редуктор – планетарний.

Mercedes-Benz R-class
Mercedes-Benz R-class

Випускається обмеженими серіями. Перше покоління дебютувало у 1955 році. 2006 року з'явилася версія SLR 722 Edition. У 2007 році був випущений купе-кабріолет із жорсткою складною крышею.

Mercedes-Benz M-class
Mercedes-Benz M-class

Належить до класу повнорозмірних кросоверів. Модель з'явилася 1997 року. 2005 року побачило світ друге покоління. У 2008 році проведено рейсталінг моделі – розширено список опцій та базового обладнання.

Mercedes-Benz GLK-class
Mercedes-Benz GLK-class

Належить до класу середньорозмірних кросоверів. Світова прем'єра відбулася на Пекінському автосалоні 2008 року. Машини виготовляють на заводі у м. Бремен.

Mercedes-Benz S-class
Mercedes-Benz S-class

Належить до європейського розмірного класу F. Сучасне покоління було представлене у 2005 році.

Mercedes-Benz E-class
Mercedes-Benz E-class

Належить до європейського розмірного класу E. Модель з'явилася 2002 року. У 2007 році гама була доповнена новими модифікаціями.

Mercedes-Benz CLS-class
Mercedes-Benz CLS-class

Належить до європейського розмірного класу E. Перше покоління моделі представлене у 2004 році. У 2008 році модель пройшла рестайлінг. За час випуску CLS-klasse розширено лінійку силових агрегатів.

Mercedes-Benz CLK-class
Mercedes-Benz CLK-class

Належить до європейського розмірного класу D. Сучасна модель купе з'явилася на ринку навесні 2002 року, кабріолету - навесні 2003. Влітку 2005 обидві версії пройшли рестайлінг.

Mercedes-Benz CLC-class
Mercedes-Benz CLC-class

Належить до європейського розмірного класу С. Модель вперше з'явилася 2000 року. У 2008 році було проведено рестайлінг.

Mercedes-Benz CL-class
Mercedes-Benz CL-class

Належить до європейського розмірного класу F. Останнє покоління купе люкс-класу з'явилося у 2006 році.

Mercedes-Benz C-class
Mercedes-Benz C-class

Належить до європейського розмірного класу D. Перше покоління моделі представлене у 2003 році, останнє – у 2007 році.

Mercedes-Benz B-class
Mercedes-Benz B-class

Належить до класу середньорозмірних венів. Модель з'явилася у 2005 році. У 2008 році було проведено рестайлінг. З'явилася нова модифікація B 170 NGT BlueEFFICIENCY, що працює як на бензині, так і природному газі (метані). На окремі модифікації встановлюється пакет оснащення BlueEFFICIENCY, що дозволяє суттєво економити паливо.

Mercedes-Benz A-class
Mercedes-Benz A-class

Належить до класу компактних венів. Модель з'явилася 1997 року. У 2008 році представлено нове покоління.