Каталог товарів

FIAT

Категорії
FIAT Ulysse
FIAT Ulysse

Належить до класу міні-венів. Модель з'явилася 1994 року. 2003 року проведено рестайлінг. Під час виробництва моделі змінилася лінійка силових агрегатів.

FIAT Sedici
FIAT Sedici

Належить до європейського розмірного класу B. Модель з'явилася в 2006 році і відтоді значних змін не зазнавала.

FIAT Panda Cross/Panda 4x4
FIAT Panda Cross/Panda 4x4

Належить до європейського розмірного класу А. Модель з'явилася 2003 року, 2007 року проведено незначну модернізацію. Версія Panda Cross відрізняється від моделі Panda зовнішнім обважуванням (Cross) та наявністю системи повного приводу (4x4): між мостами встановлена ​​в'язкова муфта. Panda 4x4 відрізняється від моделі Panda наявністю системи повного приводу: між мостами встановлена ​​муфта в'язка.

FIAT Panda
FIAT Panda

Належить до європейського розмірного класу А. Модель з'явилася у 2003 році, у 2007 році модернізована: змінилися салон та колір забарвлення кузова.

FIAT Linea
FIAT Linea

Належить до європейського розмірного класу С. Модель з'явилася у 2006 році і відтоді значних змін не зазнала.

FIAT Idea
FIAT Idea

Належить до компактних вен. Модель з'явилася у 2003 році. З того часу випускається без змін. За час виробництва розширено лінійку силових агрегатів.

FIAT Grande Punto
FIAT Grande Punto

Належить до європейського розмірного класу В. Модель з'явилася у 2005 році, відтоді жодного нового покоління не представлено, рестайлінг не проводився. З початку випуску трохи змінилася лінійка силових агрегатів.

FIAT Fiorino Qubo
FIAT Fiorino Qubo

Належить до європейського класу компактних MPV. Модель була представлена ​​у 2008 році. Початок виробництва також у 2008 році.

FIAT Doblo
FIAT Doblo

Належить до європейського класу компактних MPV. Модель з'явилася 2000 року. 2005 року проведено рестайлінг, змінилася лінійка силових агрегатів.

FIAT Croma
FIAT Croma

Належить до європейського розмірного класу D. Модель з'явилася в 2005 році. Восени 2007 року проведено рестайлінг, змінилася лінійка силових агрегатів, що встановлюються на модель.

FIAT Bravo
FIAT Bravo

Належить до європейського розмірного класу С. Модель з'явилася у 2007 році. У 2008 році змін до конструкції не вносилося.

FIAT Albea
FIAT Albea

Належить до європейського розмірного класу В. Модель з'явилася 2002 року. Остання модернізація відбулася 2007 року. За період випуску лінійка силових агрегатів, що встановлюються на Albea, незначно змінилася.

FIAT 500
FIAT 500

Належить до європейського розмірного класу А. Модель з'явилася у 2007 році, і з того часу її виробляють без змін.