Каталог товарів

Ford

Категорії
Ford S-Max
Ford S-Max

Належить до класу венів. Дебют відбувся у 2006 році на автомобільному салоні у Женеві. Модель побудована на основі Ford Mondeo попереднього покоління. У 2008 році сімейство S-Max випускалося без істотних змін. Лінійка двигунів поповнилася потужнішими моторами робочим об'ємом 2,2 і 2,3 л.

Ford Ranger
Ford Ranger

Модель відноситься до класу пікапів. У Росії пропонується лише з дизельним 2,5-літровим двигуном. На американському ринку продаються модифікації з бензиновими двигунами та з одинарною кабіною.

Ford Mondeo
Ford Mondeo

Належить до європейського розмірного класу Е. Дебют відбувся 1993 року. Нова родина Mondeo другого покоління з'явилася на європейському ринку навесні 2007 року.

Ford Kuga
Ford Kuga

Належить до класу компактних кросоверів. Перший кросовер Ford європейської розробки, створений на модернізованій платформі моделі Focus, має конкурувати з такими автомобілями, як Toyota RAV4, Nissan Quashqai та іншими популярними в Європі машинами. Дебют відбувся у 2008 році на автомобільній виставці у Женеві. На виставці в Парижі було представлено модифікацію з 2,5-літровим турбованим бензиновим мотором.

Ford Ka
Ford Ka

Модель дебютувала у 1996 році. Оновлена ​​версія представлена ​​у 2008 році. Ford Ka другого покоління уніфіковано за кузовом та платформою з однотипними моделями FIAT Panda/500 і збиратиметься разом з ними на польському заводі FIAT у м. Тихи.

Ford Galaxy
Ford Galaxy

Дебют відбувся 1995 року. Модель побудована на базі Ford Mondeo попереднього покоління. 2005 року з'явилося нове покоління Galaxy. 2008 року модель не змінювалася.

Ford Fusion
Ford Fusion

Модель відноситься до європейського розмірного класу В. Дебют моделі відбувся у 2002 році. Вона збудована на базі попереднього покоління Ford Fiesta. 2008 року модель не змінювалася.

Ford Focus CC
Ford Focus CC

Дебют відбувся у 2006 році на автомобільній виставці у Женеві. Модель створена на платформі Ford Focus за допомогою фахівців кузовного ательє Pininfarina, що збирається в Італії на складальному заводі Pininfarina. Відрізняється двосекційним сталевим складним дахом, який складається в багажний відсік за допомогою електрогідроприводу.

Ford Focus
Ford Focus

Належить до європейського розмірного класу С. Дебют моделі відбувся у 1998 році. Останній рестайлінг проведено у 2007 році.

Ford Fiesta
Ford Fiesta

Належить до європейського розмірного класу В. Дебют моделі відбувся у 1976 році. Нове покоління Fiesta було представлене влітку 2008 на автосалоні в Лондоні. Автомобіль створений на новій корпоративній платформі Mazda-Ford і уніфікований з однотипними моделями Mazda 2.

Ford Explorer
Ford Explorer

Належить до класу автомобілів з підвищеними властивостями на бездоріжжі. Дебют моделі відбувся у січні 1990 року. 2002 року з'явилося друге покоління Explorer. У 2006 році проведена істотна модернізація моделі, зміни торкнулися рамної конструкції та задньої підвіски. 2008 року модель не змінювалася. Задні приводні модифікації пропонуються лише на північноамериканському ринку.

Ford Escape
Ford Escape

Дебют відбувся 2000 року. Модель побудована на базі Mazda Tribute. 2005-го з'явилася гібридна версія. Двома роками пізніше проведено рестайлінг. 2008 року автомобіль з'явився на російському ринку, де пропонується з 2,3-літровим бензиновим двигуном.

Ford C-Max
Ford C-Max

Дебют моделі відбувся у 2003 році. Вона збудована на базі Ford Focus. 2006 року було проведено рестайлінг — оновився зовнішній вигляд автомобіля. 2008 року модель не змінювалася.