Каталог товарів

Mercedes-AMG G63 Edition 55 2022 року святкує 55-річчя AMG

Категорії

У 1967 році інженери Mercedes Ганс Вернер Ауфрехт і Ерхард Мельхер вперше заклали основу для того, що стане високопродуктивним підрозділом AMG марки. Тепер, 55 років потому, Mercedes відзначає цю віху спеціально розробленим Mercedes-AMG G63 2022 року під назвою Edition 55, з якого лише 55 примірників прийдуть до Америки.

Edition 55 не є особливою и глибокою модернізацією G63. Насправді, лише тонка зовнішня графіка на нижній частині дверей відрізняє його від інших G-wagen. Однак його зовнішній вигляд був спеціально підібраний для цієї конфігурації. Це означає, що кожна версія має 22-дюймові ковані диски з багатоспицевим дизайном і пакети зовнішнього вигляду AMG Night, які включають численні чорні зовнішні акценти. G63 Edition 55, зображений тут, має фарбу G Manufaktur Opalite White. Однак Mercedes каже, що колір зарезервований для інших ринків; Американські моделі випускаються тільки в кольорі Obsidian Black Metallic.

Всередині кольорова гама G63 Edition 55 також визначена заздалегідь. Сидіння оздоблені чорно-червоною шкірою наппа, а на панелях внутрішніх дверей також з’являються червоні акценти. Оздоблення дверей, центральної консолі, навколо приладової панелі та інформаційно-розважальної системи виконана з матового вуглецевого волокна. Звичайно, це був би не спеціальний випуск без орегінального значка, як це видно по «55», вигравіруваному на нижній частині рульового управління, і «Edition 55», вплетеному в килимки. Логотип AMG, підсвічений червоним кольором, також інтегрований в пороги з нержавіючої сталі.

AMG G63 2022 року оснащений 4,0-літровим V-8 двигуном, з двома турбонаддувами потужністю 577 к.с., який поєднується з дев’ятиступінчастою автоматичною коробкою передач і системою повного приводу з трьома блокуючими диференціалами. Незважаючи на вагу майже трьох тонн, ми протестували модель 2019 року, яка розганялася до 60 миль/год за неймовірні 3,9 секунди. Хоча нещодавно Mercedes зіткнувся з проблемами поставок комплектуючих, які вплинули на виробництво V-8 у 2022 модельному році, через що конвеєри деяких моделей було призупинено. Але компанії вдалося частково відновити виробництво кількох з них, включаючи G63 2022 року.

На жаль, доступність Benz з двигуном V-8 все ще обмежена, але шанувальники Mercedes-AMG G63 тепер знають, що на ринку США буде щонайменше 55 автомобілів. Проте представник компанії сказав Car and Driver, що Edition 55 недоступний для замовлення і що клієнти повинні зв’язатися з місцевим дилером для отримання додаткової інформації. У Mercedes стверджують, що Edition 55 буде доступний пізніше цього року, але компанія ще не оголосила ціни на жодного представника лінійки G63 2023 року.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*