Каталог товарів

Технічні дані Chery E5

Категорії

Chery E5 (Чері Е5) – доступний і сучасний китайський автомобіль того часу, який вперші зійшов з конвеєру в 2011-му та віроблявся до 2016 року. Випускався в кузові 4-дверний седан. Належить до С-класу з європейської класифікації. Автомобіль передньопривідний з розташуванням мотору в передній частині.

Седан Chery E5 поставлявся на автомобільний ринок з бензиновим 1,5-літровим мотором, потужність якого досягає 109 к.с., максимальний момент, що крутить, 140 Нм. Двигун відповідає нормам токсичності Euro 4. Автомобіль оснащується 5-швидкісною механічною трансмісією. До 100 км/год автомобіль розганяється за 12,8 сек. Максимальна швидкість моделі – 172 км/год. У деякі країни авто експортувалося з бензиновим 1,8-літровим мотором потужністю 132 к.с., максимальним моментом, що крутить, 170 Нм, а також коробкою передач - варіатором.

Автомобіль Чері Е5 характеризується гідними ходовими характеристиками для свого сегменту. Розрахований не лише на щоденне пересування міськими вулицями, а й на тривалі поїздки за місто. Істотно полегшує керування гідропідсилювачем керма. Ефективна гальмівна система робить модель безпечнішою. Седан слухняно входить у повороти, забезпечуючи допустимі крени. Навіть на високій швидкості чітко слідує заданій траєкторії. Перевагою автомобіля є 160-міліметровий кліренс, що дозволяє легко долати невеликі перепони. Загалом модель Chery E5 – одна з найбільш гідних серед китайських побратимів за модельним рядом на той час.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*