Каталог товарів

Що потрібно знати водію-початківцю

Категорії
Зміст
  1. Продовження навчання
  2. Найгірший ворог - самовпевненість
  3. Повний спокій
  4. Дотримання рядності
  5. Про пасажирів
  6. Кілька слів про взаємну впертість
  7. Одне з найважливіших – пішоходи

Як правило, будь-якому новачку, навіть тому, хто має дуже престижну іномарку, насамперед необхідно впоратися зі своєю перешкодою психологічного характеру і визнати себе недосвідченим водієм. Більш того, варто відзначити те, що будь-які спеціальні знаки дозволять іншим бути обережнішими. До того ж таким чином оточуючі будуть менш сприйнятливими до ваших невмілих дій, однак, від відповідальності такий хід ніяк не звільняє.

Продовження навчання

Ні для кого не секрет, що будь-які навіть найкращі автошколи вчать своїх «підопічних» лише першим та загальним навичкам водіння. Саме тому перш ніж почати освоювати дуже інтенсивний рух, властивий місту, малодосвідченому водієві рекомендується докладніше вивчити власний автомобіль.

Слід врахувати той факт, що завдяки їзді в малолюдних місцях можна чудово здійснити вироблення вміння відчувати всі тонкощі авто, рух заднім ходом, розвороти, гальмування в екстрених ситуаціях та багато іншого. Так, ви зможете найвправніше справлятися з найскладнішими ситуаціями на дорозі. Крім того, за необхідності можна взяти додаткові уроки у інструктора, маючи вже власне авто. Саме так можна пристосуватися до складнішої їзди.

Найгірший ворог - самовпевненість

Далеко не всі знають про те, що можливість аварій зростає в рази після пробігу перших семи тисяч кілометрів. Цей момент настає саме тоді, коли обережність разом зі страхом змінює завзята самовпевненість.

Зазвичай, після того, як новачки освоюють авто та дорожній рух загалом намагаються довести, що вони знають усе і таким чином самостверджуються. Набагато частіше проявити агресивний стиль їзди та інші «фокуси» прагне молодше покоління, за що потім розплачується власним життям. Саме тому, щоб уникнути автомобільних трагедій, важливо відкинути самовпевненість і бути вірними обережності.

Повний спокій

Дуже важливими правилами є прояв спокою та зосередженості. Саме таку поведінку має виховувати будь-який водій із перших етапів водіння. Завдяки спокою, можна повною мірою контролювати власні емоції, що дуже важливо. У жодному разі не рекомендується робити невиправдані різкі жести, припускатися помилок і, звичайно ж, зіткнення.

Дотримання рядності

Недосвідчений водій повинен зводити до мінімуму всі перебудови на дорозі, де спостерігається великий потік транспорту. Важливо зайняти ряд і рухатися при цьому, не забуваючи дотримуватися дистанції та інтервалу. Будь-які жести під час керування авто необхідно здійснювати в акуратному темпі, без різких рухів. Навколишні повинні розуміти, в який бік ви хочете повернути або розвернутися.

Про пасажирів

Під час перших самостійних поїздок вкрай небажано брати із собою пасажирів. Через присутність людей у ​​салоні, водій відволікатиметься і не приділятиме уваги дорозі.

Кілька слів про взаємну впертість

На жаль, взаємна впертість виникає дуже часто під час перебудови або в інших серйозних ситуаціях. Проте недосвідченим водіям рекомендується поступатися хоча б спочатку, навіть якщо в пробці доведеться простояти більше часу. Так ви убезпечите себе. Якщо ж дорогу поступаються вам, необхідно висловити свою подяку будь-яким невимушеним жестом.

Одне з найважливіших – пішоходи

Як ви знаєте, ризик збити пішохода прирівнюється до 70% на основі статистичних даних. Це дуже великий показник і ще раз говорить про те, що до пішоходів потрібно бути дуже уважними. Більшість намагаються швидко перейти дорогу на червоний, поки немає авто або взагалі не звертають уваги на знаки, що дуже сумно.

Тут потрібно проявляти пильність водіям, особливо початківцям. Проте існує чимало моментів, де все списується на справжню неуважність самих водіїв. Це ще раз говорить про те, що обережність, дотримання правил дорожнього руху і, головне, контроль своїх емоцій убезпечить будь-якого недосвідченого водія від ненависних аварій.

Сподіваємося, що ці та інші поради водіям-початківцям допоможуть Вам.

Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Ім'я*
Email
Введіть коментар*