Яку автохімію вибрати?
Автомобіль прослужить довше, якщо правильно його доглядати. І чималу роль у цьому грає автохімія, що допомагає підтримувати цілісність кузовного покриття, порядок в салоні і навіть полегшувати функціонування двигуна.
Необхідність та особливості робочих рідин
Функціонування ключових вузлів машини залежить від своєчасного надходження якісних спецрідин. Власник повинен регулярно доливати або змінювати їх.
Антифриз.
Потрібен, щоб унеможливити перегрів двигуна. Вибираючи його, важливо не допускати типової помилки: заливати склад того ж відтінку, що і рідина в системі. Справа в тому, що однакові за кольором антифризи можуть мати різні властивості.
Рідина в склоомивачі
Дозволяє ефективно очищати поверхні від забруднень. На зимовий період підбирають так звану незамерзайку. При виборі орієнтуються на нижній діапазон температури, при якій склад не буде втрачати своїх властивостей.
Якщо ви придбали вживаний транспортний засіб, заміні підлягають усі робочі рідини. А для обслуговування авто використовують промивальні розчини, що очищають двигун, паливну систему та інші важливі вузли.
Автохімія для бездоганного вигляду автомобіля
Підтримувати охайний та естетичний вигляд допоможуть автохімічні засоби, призначені для догляду за салоном та кузовом.
Догляд за салоном
У салоні доведеться вирішувати проблему потертостей, плям та бруду на оббивці, сидіннях, килимках. Для цього підійде набір автокосметики.
Плями з тканинних покриттів допоможе видалити спеціальний спрей. Його розпорошують на забруднені ділянки, труть їх, залишають на якийсь час, щоб подіяв склад, після чого видаляють піну сухою губкою.
За шкіряною оббивкою доглядатиме засіб, представлений в аерозольній або кремовій формі. Склад маскує потертості, відновлює еластичність та блиск матеріалу.
Особливого догляду потребує і панель приладів. Її своєчасно очищають, захищають від скупчення пилу, перегріву та вигоряння. Для цієї мети підійдуть поліролі, які успішно справляються зі згаданими завданнями.
Догляд за кузовом
Насамперед підбирають відповідний засіб для миття. Розчин повинен добре пінитися, ефективно виводити стійкі забруднення. При цьому у складі не може бути абразивних частинок, що ушкоджують поверхню кузова.
Якщо автошампунь підібраний правильно, відновлюється насиченість та блиск лакофарбового покриття. На поверхні відсутні розводи та шорсткості.
Для догляду за кузовом можуть знадобитися воскові склади, поліроль, щоб формувати захисну плівку, посилювати блиск покриття. Також спеціальною мастикою поверхню захищають від корозії.
Автохімія на випадок погодних сюрпризів
У зимовий час доводиться вирішувати безліч проблем, пов'язаних із запуском силової установки, відчиненням дверей та інші моменти. Полегшити такі завдання допоможе спеціальна автохімія.
Розморожувач замків
Спеціальний склад можна розпорошувати або ж, якщо він у вигляді рідини, заливати через спеціальний носик. В результаті лід, що утворився в замку, перетворюється на воду. У профілактичних цілях засіб наносять після кожного миття.
Силіконовий склад для ущільнювачів
Потрібно, щоб унеможливити ризик примерзання дверей. Мастилом краще покривати гуму до морозів. Силікон сприяє пом'якшенню матеріалу, формує водовідштовхувальну плівку.
В результаті ущільнювачі не розтріскуються, зберігається їхня цілісність. При цьому склад треба наносити після кожного миття.
Антигель для двигуна
Засіб, залитий перед заправкою бака, полегшує запуск двигуна. Воно не дозволяє паливу замерзати або перетворюватися на гель. При цьому склад зберігає робочі властивості навіть за температури -30-35 градусів Цельсія.
Антидощ
Засіб, що підтримує прозорість скла у негоду. Склад утворює вологовідштовхувальну плівку. В результаті краплі дощу скочуються в кульки та здуваються повітряним потоком. Також антизапотівник подолає конденсат усередині машини.
Автохімія значно полегшує догляд за авто, довше зберігає цілісність його поверхонь, а робочі рідини продовжують термін служби ключових вузлів.